Dr Joseph Murphy - Sztuka afirmacji, uwolniona potęga podświadomości

Oświecona kobieta z kolorowym bokehem w tle.
adobe stock

Sztuka afirmacji, uwolniona potęga podświadomości to kontynuacja bestsellerowej książki dr Josepha Murphy'ego - Potęga podświadomości. Praktyczna wersja, bazującą na ćwiczeniach, które pozwolą Ci wprowadzić prawo przyciągania do Twojego codziennego życia. 

Dr Joseph Murphy - Sztuka afirmacji

Prawo przyciągania

Zdaniem Dr Murphy'ego, każdy posiada niezwykły potencjał, który pozwala na realizację wszystkich, nawet najbardziej odległych pragnień. Nie każdy jednak, zdaje sobie z tego sprawę, a właściwie tylko niewielka garstka ludzi potrafi ów potencjał wykorzystać. Prawda ta, nie jest żadną pilnie strzeżoną tajemnicą, wręcz przeciwnie, jest dostępna dla wszystkich. Ale tylko nieliczni potrafią wprowadzić ją w swoje życie. A jedyne co należy zrobić, to wyobrazić sobie swoje upragnione cele i uwierzyć w ich realizację.

Praktyczne ćwiczenia i afirmacje

Sztuka afirmacji, uwolniona potęga podświadomości składa się z czterech części. Pierwszą z nich są Podstawy afirmacji, gdzie dr Murphy wyjaśnia w jaki sposób przenosić myśli i pragnienia do sfery podświadomości. Druga część to Cotygodniowe afirmacje przeznaczone na 52 tygodnie Twojego życia, odnoszące się do każdej sfery, która może wymagać 'naprawy'. Trzecia część to Kolejne techniki przesuwania myśli do podświadomości dzięki, którym zyskasz większy wachlarz możliwości i nauczysz się zarządzać swoim umysłem. Część czwarta nosi tytuł Uwolnij swoja niewyczerpaną moc. Przeczytasz w niej o prawdziwych historiach ludzi, którzy zrealizowali swoje marzenia stosując się do powyższych zasad. Dowiesz się także jaką rolę odgrywa podświadomość w przeżyciach powiązanych z opuszczaniem ciała, percepcją pozazmysłową, mentalną telepatią.

Sztuka pozytywnego myślenia

Sztuka afirmacji, uwolniona potęga podświadomości to pozycja dla bardziej zaawansowanych znawców tematu, którzy pragną doskonalić się w pozytywnym nastawieniu do życia. Jest to ciągły proces, który wymaga samodyscypliny, samodoskonalenia oraz siły i umiejętności panowania nad własnym umysłem. Jedni posiadają wrodzoną zdolność do kreowania myśli pozytywnych, inni, dar ten muszą w sobie wypracować.

Avatar of Magdalena Klosa
Marketing Manager, uwielbia podróże, zwierzęta, zdrowe odżywianie, książki, poradniki, a od niedawna również jogę. Ciągle poszukuje wrażeń :)
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *