Słowa Mocy - Agnieszka Maciąg

Słowa Mocy - Agnieszka Maciąg
Słowa Mocy – Agnieszka Maciąg / fot. unsplash.com

Słowa Mocy to przepięknie wydana książka Agnieszki Maciąg, która zainspiruje Cię do bardziej świadomego i wartościowego życia. Pozycja, która uczy radości, nadziei i wdzięczności. Książka, która sprawi, że spojrzysz zupełnie inaczej na wszystko co Cię otacza.

Książka Agnieszki Maciąg: Słowa Mocy

Wierz, że będzie dobrze

"Jesteś tym, w co wierzysz" [Oprah Winfrey], to jeden z pierwszych cytatów jakie pojawiają się w książce Agnieszki Maciąg - Słowa Mocy. Ten niezwykle krótki, a zarazem bardzo wartościowy przekaz, niesie ze sobą olbrzymi ładunek nowych możliwości. Ale co właściwie oznaczają te słowa? Oznaczają, że sytuacje, z którymi zmagasz się na co dzień są lustrzanym odbiciem Twoich własnych myśli. 

Sposób myślenia

Istnieją dwa sposoby myślenia. Pozytywny - z wiarą, miłością i ufnością, lub negatywny - destrukcyjny. I jeden i drugi jest naładowany energią, która oddziałuje bezpośrednio na źródło. Tym samym, mówiąc i myśląc negatywnie o ludziach otaczających Cię na co dzień, o sytuacjach, z którymi dane jest Ci się mierzyć, o własnym życiu, pomagasz tym myślom urzeczywistnić się. Popadasz w błędne koło codziennych porażek, stresu i nerwów. 

Tylko pozytywnie

Wybierając drugi sposób myślenia, nastrajasz mózg pozytywnie. Wprowadzasz go w stan gotowości na przyjmowanie tego, co w życiu najlepsze i dokładnie to otrzymujesz. Wiele osób powie (lub pomyśli) 'gdyby to było takie proste', sęk w tym, że proste to wcale nie jest.

Rachunek sumienia

Przyjrzyj się teraz sobie. O czym myślisz na co dzień? Albo inaczej, JAK myślisz na co dzień. Zrób sobie rachunek sumienia i zastanów się jakie są Twoje słowa i myśli? Czy są piękne? Czy są dobre? Czy raczej pesymistyczne, negatywne i dołujące? Jak często denerwujesz się w ciągu dnia? Jak często sytuacje, na które tak naprawdę nie masz wpływu, wytrącają Cię z równowagi? Jak często POZWALASZ by to co 'na zewnętrz' wpływało na Twoje samopoczucie? 'Dowiedziono, że na kilkadziesiąt tysięcy myśli, które codziennie kłębią nam się w głowach, ponad trzy czwarte to myśli o charakterze negatywnym' [Agnieszka Maciąg].   

Agnieszka Maciąg - Słowa Mocy
Agnieszka Maciąg - Słowa Mocy

Ucz się i praktykuj

Jak to zmienić? Tak naprawdę, zmiana sposobu myślenia to proces. Proces, w który musisz włożyć swoją energię i codzienną pracę - pracę z własnym umysłem. Pozytywny sposób myślenia to sztuka, na którą stać nielicznych, jakże szczęśliwych. Jeżeli jesteś urodzonym pesymistą, narzekanie masz we krwi i zawsze coś jest nie tak, czeka Cię praca z samym sobą. Tym co możesz zyskać, jest nieograniczone poczucie szczęścia, dobrobytu i wszelkich wspaniałości. I broń Boże nie myśl teraz, 'to się na pewno nie uda, nie w  moim przypadku'. To się uda. Tylko przede wszystkim musisz CHCIEĆ!

Koniec z pesymizmem!

Książka Agnieszki Maciąg "Słowa Mocy" to pierwszy krok, który możesz zrobić w stronę lepszego, bardziej wartościowego życia. 'Słowa Mocy' pozwolą Ci dostrzec 'problem', który jest w Tobie i nauczą Cię w jaki sposób sobie z nim radzić. Dzięki tej książce, zrozumiesz cały proces wewnętrznej przemiany, który jest konieczny do osiągnięcia upragnionego poczucia szczęścia. Dzięki tej książce nauczysz się żyć piękniej, spełniać własne marzenia i osiągać upragnione cele przy pomocy własnego umysłu. 'Słowa Mocy' to zupełnie nowy początek, początek Twojego wspaniałego i szczęśliwego życia.

Avatar of Magdalena Klosa
Marketing Manager, uwielbia podróże, zwierzęta, zdrowe odżywianie, książki, poradniki, a od niedawna również jogę. Ciągle poszukuje wrażeń :)
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *