Książka "Potęga Podświadomości" pomoże Ci uwierzyć w siebie!

Książka - Potęga Podświadomości
Książka – Potęga Podświadomości / fot. variance

Potęga podświadomości to absolutny must have dla każdego, kto chce poprawić jakość swojego życia. Ta książka została stworzona dla ludzi, którzy pragną osiągnąć więcej. I wreszcie, ta książka dla jest tych, którzy całkowicie stracili wiarę w to, że może być dobrze, że może być lepiej. Poradnik, który nauczy Cię w jaki sposób przy minimalnym wysiłku, osiągnąć dokładnie to, o czym marzysz. Brzmi jak bajka? Sprawdź!

Książka "Potęga Podświadomości"

Pozytywne myślenie czyni cuda

Potęga podświadomości opiera się na koncepcji 'prawa przyciągania'. Zgodnie z tą teorią, człowiek jest w stanie osiągnąć i zrealizować wszystkie swoje pragnienia, jeśli tylko będzie wierzył w ich spełnienie. I nie chodzi tutaj jedynie o cichą, wątłą nadzieję. Ta książka mówi o niezachwianym poczuciu spełnienia tego, co jeszcze nie nadeszło. Innymi słowy, jeżeli uwierzysz (przekonasz swój umysł) do tego, że już osiągnąłeś upragnione cele, wówczas je osiągniesz.

Jak zacząć myśleć pozytywnie?

Ludzie posiadają 'naturalną' zdolność wątpienia w różne rzeczy. Wątpienia we własne możliwości, szczęśliwe zakończenia, czy pomyślny bieg wydarzeń. Popadając w pesymistyczny tok myślenia, przyciągają do siebie dokładnie to, o czym nieustannie rozmyślają. Porażkę, wszelkie trudności i niepowodzenia. A rozwiązanie jest bardzo proste. Jedyne co należy zrobić, to zastąpić myśli negatywne, pozytywnymi. Wszystko co jest potrzebne, to niezachwiana wiara w spełnienie swoich marzeń.

Kim był dr Joseph Murphy?

Joseph Murphy to irlandzki pisarz, filozof i prekursor koncepcji pozytywnego myślenia. Jego dzieła mimo iż powstały pół wieku temu, nadal są bardzo aktualne. Potęga podświadomości to światowy bestseller, który w Polsce osiągnął sprzedaż ponad 700 000 egzemplarzy. Książka pomogła milionom ludzi na całym świecie pozbyć się dręczących ich problemów i rozpocząć zupełnie nowe, wolne od trosk życie.

Książka Dr Joseph Murphy Potęga Podświadomości
Książki motywacyjne - Książka Dr Joseph Murphy Potęga Podświadomości

Prawdziwe historie

Wszystkie omówione przypadki to historie wzięte z życia autora. Przeczytasz o 'cudownych' uzdrowieniach, niesamowitych rozwiązaniach 'sytuacji bez wyjścia' , a także nauczysz się realizować własne marzenia i kroczyć przez życie z podniesioną głową, ponieważ 'nie ma rzeczy niemożliwych, ogranicza nas jedynie wyobraźnia. Czy warto? Zastanów się przez chwilę czy Twoje życie spełnia wszystkie Twoje oczekiwania. Czy czujesz, że realizujesz swój potencjał w 100%? Czy każdego dnia rano budzisz się z uśmiechem na ustach, czując, że ten dzień będzie wyjątkowy? Jeśli nie, koniecznie sięgnij po tę pozycję. Potęga podświadomości to coś więcej niż zwykła książka, to prezent od losu, z którego warto skorzystać. 

Zobacz również: Dr Joseph Murphy – Sztuka afirmacji, uwolniona potęga podświadomości

Avatar of Magdalena Klosa
Marketing Manager, uwielbia podróże, zwierzęta, zdrowe odżywianie, książki, poradniki, a od niedawna również jogę. Ciągle poszukuje wrażeń :)
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *