Przejdź do głównej zawartości

Książki motywacyjne – Od jakiegoś czasu żyjemy w ciągłej pogoni za czymś lepszym. Za lepszą pracą, lepszym domem, większą ilością pieniędzy, za lepszym jutrem, które zagwarantuje nam tak długo poszukiwane i upragnione poczucie szczęścia. W ferworze ciągłej walki, kompletnie zapominamy o tym, że żyjemy tu i teraz. Jak tu nie zwariować?

W pogoni za szczęściem

Życie ucieka nam przez palce, a my nim się obejrzymy mamy 40-stkę na karku i ciężki jak diabli wór życiowych rozczarowań na plecach. I co nam zostaje? Zrzędliwość, rozgoryczenie, brak chęci, nierzadko depresja. I powiesz teraz „ale to przecież nie moja wina, że wiecznie mam pod górę!”. I tak i nie. W dużej mierze, to my same stawiamy sobie te kolosalne wyzwania przed sobą, tłumacząc się tym, że chcemy być W KOŃCU szczęśliwe.

Jaka jest złota rada? Odpuśćmy wszystko co nas ogranicza! Po prostu zacznijmy cieszyć się tym, co mamy tu i teraz. Tym, co udało nam się osiągnąć przez te wszystkie lata. Doceńmy SIEBIE i podziękujmy SOBIE za ten ogromny kawał dobrej roboty. Spróbujmy odnaleźć choć pięć powodów dla których codziennie rano warto wstać z łóżka i za które jesteśmy zwyczajnie wdzięczne. I nie musi być to pięć mega ważnych rzeczy, od których zależy całe nasze życie. Mogą to być zupełne drobnostki, jak na przykład słońce za oknem, lato, kot, pies, kwitnące kwiaty czy błękitne niebo.

Nauczmy się cieszyć z małych rzeczy, a te wielkie przyjdą do nas same, nim się obejrzymy. A oto kilka propozycji książkowych, które znacznie bardziej wgłębią Cię w temat i nauczą, jak cieszyć się każdą wyjątkową chwilą Twojego wspaniałego życia.

Książki motywacyjne

Książka Dr Joseph Murphy Potęga Podświadomości
Książki motywacyjne – Książka Dr Joseph Murphy Potęga Podświadomości

Dr Joseph Murphy – Potęga Podświadomości

Absolutny must have dla każdej zagorzałej pesymistki.
Szczegółową recenzję tej książki znajdziesz tutaj: Dr Joseph Murphy – Potęga Podświadomości

Książka - Agnieszka Maciag - Słowa Mocy
Książki motywacyjne – Agnieszka Maciag – Słowa Mocy

Agnieszka Maciąg – Słowa Mocy

Przepiękna książka, która sprawi, że spojrzysz zupełnie inaczej na swoje życie i wszystko co Cię otacza. Szczegółową recenzję tej książki znajdziesz tutaj: Agnieszka Maciąg – Słowa Mocy

Książka - Francesc Miralles Garcia Hector Ichigo ichie
Książki motywacyjne – Francesc Miralles Garcia Hector Ichigo ichie

Francesc Miralles , Garcia Hector – Ichigo ichie, Japońska sztuka przeżywania niezapomnianych chwil

Ta książka nauczy Cię dostrzegać wyjątkowość w każdym pozornie zwyczajnym zdarzeniu. Szczegółową recenzję tej książki znajdziesz tutaj: Francesc Miralles , Garcia Hector – Ichigo ichie

Książka - Alexandra Reinwarth - Pieprzyc to
Książki motywacyjne – Alexandra Reinwarth – Pieprzyc to

Alexandra Reinwarth – Pieprzyć to! Jak przestać spełniać cudze oczekiwania, a zacząć własne

Pozycja obowiązkowa dla wszystkich, którzy zapominają o własnych potrzebach. Szczegółową recenzję tej książki znajdziesz tutaj: Alexandra Reinwarth – Pieprzyć to!

Książka - Dr Joseph Murphy sztuka afirmacji
Książki motywacyjne – Dr Joseph Murphy sztuka afirmacji

Dr Joseph Murphy – Sztuka afirmacji, uwolniona potęga podświadomości

Bardziej zaawansowana pozycja, dla wszystkich, którzy chcą zgłębić temat afirmacji. Szczegółową recenzję tej książki znajdziesz tutaj: Dr Joseph Murphy – Sztuka afirmacji

Średnia ocena: 5 / 5. Liczba głosów: 3

Magdalena Klosa

Marketing Manager, uwielbia podróże, zwierzęta, zdrowe odżywianie, książki, poradniki, a od niedawna również jogę. Ciągle poszukuje wrażeń :)

Zostaw odpowiedź