Przejdź do głównej zawartości

Rafał Rutkowski w swoim nowym programie stand-up comedy opowiada m.in. o polskim show-biznesie, swojej aktorskiej karierze, kryzysie wieku średniego, o ojcostwie, oraz zdradza pikantne szczegóły z kręcenia scen erotycznych. Tylko dla ludzi o mocnych przeponach i zwieraczach!!!

Rafał Rutkowski

Aktor teatralny, telewizyjny i filmowy. Dyrektor artystyczny Teatru Montownia. Specjalista od kultowych one-man show i stand-up comedy. Widowni telewizyjnej znany z serialu „Przepis na życie” jako „Długi”, czy jako doktor Kraśnik w „Daleko od noszy”. Grał m.in. we wszystkich filmach Andrzeja Saramonowicza.

Bilety

MiastoMiejsceDataCenaBilety
Jastrzębie-ZdrójGryfna Lama Chill&Disco04-11-2021od 40 PLNNieaktualne
PabianiceMiejski Ośrodek Kultury06-11-2021od 40 PLNNieaktualne
SuwałkiPiwiarnia Warki07-11-2021od 40 PLNNieaktualne
ŁomiankiCentrum Kultury W Łomiankach16-11-2021od 40 PLNNieaktualne
ChełmnoKino Rondo17-11-2021od 40 PLNNieaktualne
KoninMłodzieżowy Dom Kultury w Koninie19-11-2021od 40 PLNNieaktualne
StarachowiceHotel Europa Business & Spa29-11-2021od 40 PLNNieaktualne
Janów LubelskiJanowski Ośrodek Kultury30-11-2021od 40 PLNNieaktualne
Rawa MazowieckaMiejski Dom Kultury01-12-2021od 40 PLNNieaktualne

Remastered – Rafał Rutkowski 2020

Support

Piotr Przytuła

Pochodzący z Sosnowca facet po trzydziestce. Podobno kiedyś trenował boks, ale częściej widziano potwora z Loch Ness niż jego sierpowy. Na swoim ostatnim turnieju przegrał z wolnym losem. Teraz los skierował go do komedii, gdzie idzie mu coraz lepiej. Na scenie raz wulkan energii, raz spokojne fale Dunaju.Nigdy nie wiesz, czym Cię zaskoczy. Organizator wydarzeń komediowych, komik, konferansjer, akrobata. Po prostu Przytuła. Piotr Przytuła.

Gospodarz sceny

Przemek Grajny

Dodatkowe informacje

Program tylko dla widzów dorosłych. Dopuszcza się uczestnictwo osób, które ukończyły 16 rok życia, za pisemną zgodą rodzica/opiekuna prawnego.

1. Uczestnik jest zobowiązany do samodzielnego zaopatrzenia się w materiały ochronne (maseczka) oraz zachowania dystansu społecznego.
2. Uczestnik kupując bilet i uczestnicząc w wydarzeniu oświadcza, że według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym.
3. Osoby przeszkadzające zostaną wyproszone z imprezy bez możliwości ubiegania się o zwrot należności za bilety
4. Obowiązuje zakaz rejestracji występu w formie audio, video oraz zdjęć z lampą błyskową. Zdjęcie bez lampy są dozwolone.

Średnia ocena: 5 / 5. Liczba głosów: 2

Magdalena Klosa

Marketing Manager, uwielbia podróże, zwierzęta, zdrowe odżywianie, książki, poradniki, a od niedawna również jogę. Ciągle poszukuje wrażeń :)

Zostaw odpowiedź