KIZO – “Jeszcze 5 minut Tour”

Nieaktualne
Magdalena Klosa

Wydarzenia432 5/5

KIZO – “Jeszcze 5 minut Tour”
KIZO / fot. fb @KizoMyToSukces

Król balu powraca po całej serii jesiennych wyprzedanych koncertów! KIZO wyrusza w drugą część premierowej trasy klubowej z nowym albumem “Jeszcze 5 minut”. Artysta zaprezentuje takie hity jak “Disney”, “Król Balu”, “Pogo” czy “OXA”. Na koncertach bez wątpienia nie zabraknie też trochę starszych utworów jako przerywniki w podróży po nowej twórczości założyciela marki MyToSukces.

KIZO

Kizo (wł. Patryk Woziński) – reprezentant Gdańska, który pierwsze numery udostępniał już w 2009 roku. W początkach swoich działań był związany z Ciemną Strefą. Od zawsze prezentuje uliczny styl, jednak jego ostatnie działania są ubrane w zupełnie nowy i świeży klimat, inspirowany zagraniczną sceną trapową. Pierwszym wydawnictwem współtworzonym przez Kizo był album składu TROYA z 2017 roku, gdzie oprócz niego można usłyszeć Aero i Speca. Do 2019 wydał już trzy solowe albumy – ostatnim jest Pegaz, gdzie wśród gości pojawili się m.in. Bonus RPK, Kaz Bałagane, Borixon, Tymek, Paris Platynov, Szpaku oraz Jano PW.

Bilety

MiastoMiejsceDataCenaBilety
LublinLublin Serce21-01-2022od 65 PLNNieaktualne
KoszalinEvent Center G3811-02-2022od 65 PLNNieaktualne
KrakówHype Park18-02-2022od 65 PLNNieaktualne
Kizo – DISNEY (prod. Sergiusz & Leśny)
Kizo ft. Lubin – JESZCZE PIĘĆ MINUT (prod. BeMelo)

Dodatkowe informacje

  • Oświadczenie COVID-19 do pobrania: https://bit.ly/OŚWIADCZENIE_COVID-19
  • Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.
  • Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna. Wzór zgody: https://bit.ly/WiniaryBookings_ZgodaRodzica
  • W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

Magdalena Klosa

Marketing Manager, uwielbia podróże, zwierzęta, zdrowe odżywianie, książki, poradniki, a od niedawna również jogę. Ciągle poszukuje wrażeń :)

Komentarze