Przejdź do głównej zawartości

Dwa Sławy – „Z Archiwum X2” prod. The Returners to Wasz potencjalny powerplay stycznia. Najpopularniejszy rapowy duet powraca z nowym albumem! Po ostatnim, wielkim sukcesie płyty „Pokolenie X2”, Rado i Astek postanowili tym razem zacieśnić współpracę z duetem The Returners i powierzyć im po raz pierwszy pełną produkcję swojego materiału. Czego możemy się spodziewać? Na pewno ogromu jakościowej muzyki, zarówno lirycznie, jak i dźwiękowo, co zwiastuje już singiel „Nie znasz wad”. To co, widzimy się wiosną pod sceną? Premierowy koncert w Toruniu odbędzie się 10.02 w klubie Lizard King.

Dwa Sławy

Dwa Sławy to łódzki duet słynący z unikalnego stylu, świetnej techniki i pomysłowych hasztagów. Przez wiele lat doceniani przez niewielkie grono słuchaczy, wybili się ostatnim albumem „Ludzie Sztosy”. Rado Radosnego i Astka od dwóch płyt wspiera duet ojca i syna – Marka Dulewicza i DJ Flipa, którzy odpowiadają za produkcję albumów. Znajdziecie u nas teledyski Dwóch Sławów zarówno nowe jak i z początków istnienia duetu, polecamy wywiady, albumy.

Bilety

MiastoMiejsceDataCenaBilety
ToruńLizard King10-02-2022od 60 PLNNieaktualne
GdańskKlub Muzyczny Parlament11-02-2022od 60 PLNNieaktualne
SzczecinKino Kosmos04-03-2022od 60 PLNNieaktualne
PoznańKlub u Bazyla05-03-2022od 60 PLNNieaktualne
KatowiceFabryka Porcelany, Scena P2312-03-2022od 60 PLNNieaktualne
Dwa Sławy – Co ludzie powiedzą? (prod. 808bros)
Dwa Sławy – Śnieg (prod. The Returners)

Dodatkowe informacje

  • Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.
  • Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna. Wzór zgody: https://bit.ly/WiniaryBookings_ZgodaRodzica
  • Regulamin wydarzenia: https://winiarybookings.pl/regulamin/
  • W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

Średnia ocena: 5 / 5. Liczba głosów: 1

Magdalena Klosa

Marketing Manager, uwielbia podróże, zwierzęta, zdrowe odżywianie, książki, poradniki, a od niedawna również jogę. Ciągle poszukuje wrażeń :)

Zostaw odpowiedź