Anna Wyszkoni / 25 lat / koncerty jubileuszowe

Nieaktualne
Magdalena Klosa

Wydarzenia508 5/5

Anna Wyszkoni
Anna Wyszkoni / fot. aniawyszkoni.pl

W 2021 roku Anna Wyszkoni obchodzi jubileusz 25-lecia pracy artystycznej. Z tej okazji przygotowujemy szereg wydarzeń, z których najważniejszym elementem będzie jubileuszowa trasa koncertowa podsumowująca ćwierć wieku na scenie. Podczas jubileuszowych koncertów nie zabraknie największych przebojów wokalistki: “Czy ten pan i pani”, “Biegnij przed siebie”, “Wiem, że jesteś tam”, “Nie chcę cię obchodzić”, “Z ciszą pośród czterech ścian”, “Zapytaj mnie o to kochany”, “W całość ułożysz mnie”, “Oczy szeroko zamknięte”, “Księżyc nad Juratą”.

Każdy koncert Anny Wyszkoni to porywające widowisko z bogatą oprawą multimedialną. Artystce towarzyszy 6-osobowy zespół pod kierownictwem jednego z czołowych polskich gitarzystów, Marka Raduli. Anna Wyszkoni to jedna z najbardziej doświadczonych i cenionych polskich wokalistek. Ma w swoim dorobku imponującą ilość przebojów, nagród i wyróżnień oraz ponad pół miliona sprzedanych płyt.

Anna Wyszkoni

Anna Wyszkoni to jedna z najbardziej lubianych I charyzmatycznych wokalistek na polskiej scenie muzycznej. Ma w swoim dorobku imponującą liczbę przebojów, nagród i wyróżnień oraz blisko pół miliona sprzedanych płyt. Obie jej solowe płyty: “Pan I Pani” i “Życie jest w porządku”, uzyskały status podwójnie platynowych. Pochodzą z nich m.in. przeboje: “Czy ten Pan i Pani”, “Z ciszą pośród czterech ścian”, “Zapytaj mnie o to, kochany”, “Biegnij przed siebie”, “W całość ułożysz Mnie”, czy nagrodzony Superjedynką za przebój roku “Wiem, że jesteś tam”. W 2015 roku Ania Wyszkoni wydała świąteczny album pt. “Kolędy Wielkie”.

Bilety

MiastoMiejsceDataCenaBilety
Bielsko-BiałaBielskie Centrum Kultury - Dom Muzyki07-11-2021od 90 PLNNieaktualne
TarnówHala Widowiskowa Gumniska27-11-2021od 60 PLNNieaktualne
KoszalinFilharmonia Koszalińska02-12-2021od 109 PLNNieaktualne

Magdalena Klosa

Marketing Manager, uwielbia podróże, zwierzęta, zdrowe odżywianie, książki, poradniki, a od niedawna również jogę. Ciągle poszukuje wrażeń :)

Komentarze