Przejdź do głównej zawartości

W 2021 roku Anna Wyszkoni obchodzi jubileusz 25-lecia pracy artystycznej. Z tej okazji przygotowujemy szereg wydarzeń, z których najważniejszym elementem będzie jubileuszowa trasa koncertowa podsumowująca ćwierć wieku na scenie. Podczas jubileuszowych koncertów nie zabraknie największych przebojów wokalistki: „Czy ten pan i pani”, „Biegnij przed siebie”, „Wiem, że jesteś tam”, „Nie chcę cię obchodzić”, „Z ciszą pośród czterech ścian”, „Zapytaj mnie o to kochany”, „W całość ułożysz mnie”, „Oczy szeroko zamknięte”, „Księżyc nad Juratą”.

Każdy koncert Anny Wyszkoni to porywające widowisko z bogatą oprawą multimedialną. Artystce towarzyszy 6-osobowy zespół pod kierownictwem jednego z czołowych polskich gitarzystów, Marka Raduli. Anna Wyszkoni to jedna z najbardziej doświadczonych i cenionych polskich wokalistek. Ma w swoim dorobku imponującą ilość przebojów, nagród i wyróżnień oraz ponad pół miliona sprzedanych płyt.

Anna Wyszkoni

Anna Wyszkoni to jedna z najbardziej lubianych I charyzmatycznych wokalistek na polskiej scenie muzycznej. Ma w swoim dorobku imponującą liczbę przebojów, nagród i wyróżnień oraz blisko pół miliona sprzedanych płyt. Obie jej solowe płyty: „Pan I Pani” i „Życie jest w porządku”, uzyskały status podwójnie platynowych. Pochodzą z nich m.in. przeboje: „Czy ten Pan i Pani”, „Z ciszą pośród czterech ścian”, „Zapytaj mnie o to, kochany”, „Biegnij przed siebie”, „W całość ułożysz Mnie”, czy nagrodzony Superjedynką za przebój roku „Wiem, że jesteś tam”. W 2015 roku Ania Wyszkoni wydała świąteczny album pt. „Kolędy Wielkie”.

Bilety

MiastoMiejsceDataCenaBilety
Bielsko-BiałaBielskie Centrum Kultury - Dom Muzyki07-11-2021od 90 PLNNieaktualne
TarnówHala Widowiskowa Gumniska27-11-2021od 60 PLNNieaktualne
KoszalinFilharmonia Koszalińska02-12-2021od 109 PLNNieaktualne

Średnia ocena: 5 / 5. Liczba głosów: 2

Magdalena Klosa

Marketing Manager, uwielbia podróże, zwierzęta, zdrowe odżywianie, książki, poradniki, a od niedawna również jogę. Ciągle poszukuje wrażeń :)

Zostaw odpowiedź