Marcel Moss - Nie odpisuj

Marcel Moss "Nie odpisuj" - Kontrowersyjny thriller psychologiczny, bardzo mocno osadzony we współczesnych realiach.

Książka Marcel Moss - Nie odpisuj

"Martyna prowadzi profil społecznościowy, na którym internauci anonimowo zdradzają swoje tajemnice. Pogrążona w depresji kobieta, zaczytuje się w problemach obcych ludzi. Wydaje jej się nawet, że zna swoich czytelników, lepiej niż oni sami. Pewnego dnia dostaje jednak wiadomość, którą powinna była zignorować. Opróżniona butelka wina sprawia, że kobieta traci czujność i odpisuje. W jednej chwili Martyna przestaje być tylko powiernicą sekretów anonimowych internautów. Od teraz staje się częścią ich życia, które jest jeszcze bardziej przerażające niż to opisywane w zwierzeniach." [Marcel Moss].

Kontrowersyjny thriller

"Nie odpisuj" to thriller psychologiczny, napisany z perspektywy czterech bohaterów. Jedną z wiodących postaci książki jest Martyna, młoda kobieta, która nie do końca radzi sobie z własnym życiem. Dziewczyna z różnych powodów nadużywa alkoholu i leków, co doprowadza ją na skraj załamania nerwowego. Niebawem w jej życiu pojawia się Michał, ofiara przemocy domowej. Poniżany, bity i więziony, poszukuje wyjścia z niezwykle skomplikowanej relacji. Mężczyzna postanawia anonimowo opisać swoją trudną sytuację na portalu "Zwierzenia". Właśnie wtedy losy tej dwójki krzyżują się.

Thriller podejmujący trudne życiowe tematy

Książka porusza szereg trudnych i kontrowersyjnych tematów, jakże aktualnych: nałóg, przemoc, depresja, samotność, zdrada i upadek moralności. Momentami szokująca, lecz niezwykle trafnie obrazująca nieprzewidywalność ludzkiego życia, a także konsekwencje wynikające ze złych decyzji, podjętych w przeszłości. Niesamowicie realistyczna, inspirowana autentycznym profilem autora, znanym jako "Zwierzenie - Marcel Moss", gdzie każdego dnia publikowane są nowe, anonimowe wyznania internautów. Niezwykle kontrowersyjny i mroczny thriller, który obnaża najbardziej szokujące ludzkie tajemnice.

Avatar of Klaudia Okularczyk-Rasińska
Właścicielka salonu Glam Nails Studio, kochająca koty, motocykle, książki i medytację. Fascynuje się technikami ezoterycznymi.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *