Pełnia Księżyca w znaku Bliźniąt 2023

27 listopada o godzinie 10:16 ma miejsce Pełnia Księżyca w znaku Bliźniąt. Bliźnięta – trzeci znak zodiaku, są znane z dualizmu, zmienności i potrzeby komunikacji. Listopadowa Pełnia Księżyca w tym znaku może przynieść intensyfikację tych energii, np. poprzez potrzebę wymiany myśli i pomysłów, bycia w ruchu, wprowadzenia w życie nowych planów. W astrologii, pełnia Księżyca jest czasem, kiedy emocje i intuicja są silniejsze, a w znaku Bliźniąt, uczucia zwykle są wyrażane przez słowa i interakcje z innymi. Uważajmy jednak, by podczas tej pełni nie powiedzieć o słowo za dużo.

Pełnia Księżyca

Pełnia Księżyca to zawsze magiczny, wyjątkowy i pełen emocji czas. Tym razem listopadowa pełnia będzie miała miejsce w znaku Bliźniąt. Znane ze swej lekkości, ruchliwości i zmienności, a także potrzeby komunikacji i zdolności do adaptacji mogą potęgować u nas podobne zachowania.

Mnogość pomysłów, zmienność i ruchliwość to zdecydowanie cechy charakteryzujące Bliźnięta. Jeśli już teraz odczuwasz natłok myśli, rozkojarzenie i brak koncentracji – z całą pewnością odpowiada za to właśnie ta pełnia. Miliard pomysłów na minutę, sto różnych wątków i niezdecydowanie to jej motyw przewodni. Uważaj jednak! Istnieje duże prawdopodobieństwo, że jeden z tych pomysłów okaże się strzałem w dziesiątkę! Zapisuj, zapamiętuj i rozmyślaj.

Podczas pełni Księżyca w Bliźniętach, możemy także odczuwać większą potrzebę komunikacji i interakcji z innymi. Znak ten jest wyjątkowo ruchliwy, uwielbia zmiany, więc mnogość pomysłów, niezdecydowanie i rozkojarzenie może wysunąć się na pierwszy plan. Dodatkowo, jak z każdą pełnią Księżyca i tym razem nasze emocje będą bardziej intensywne. Możemy odczuwać większy stres, niepokój lub frustrację. Dlatego ważne jest, aby zadbać o swoje zdrowie i równowagę – np. poprzez praktykowanie medytacji, jogi, czy po prostu spędzanie czasu na relaksie i odpoczynku.

Zodiakalne Bliźnięta

Bliźnięta są znakiem dualności, symbolizującym równowagę i harmonię. To oznacza, że podczas tej pełni Księżyca możemy również poczuć silną potrzebę zrównoważenia różnych aspektów naszego życia. Może to dotyczyć równowagi między pracą a życiem prywatnym, duchowością a materializmem, czy też między naszymi osobistymi potrzebami a potrzebami innych.

Pełnia w Bliźniętach to doskonała okazja do otwarcia się na partnera lub przyjaciela, do podzielenia się tym, co nas nurtuje, co nas cieszy, a co przeraża. Może to być również czas, kiedy zrozumiemy, jak ważne jest słuchanie – nie tylko mówienie, ale także aktywne słuchanie tego, co mają do powiedzenia inni.

Pełnia Księżyca w Bliźniętach u niektórych może wyzwolić także silną potrzebę wolności i niezależności. Zastanów się wówczas co w Twoim życiu Cię ogranicza. Czy chcesz coś zmienić? Może od dawna nad czym rozmyślasz, ale nie potrafisz podjąć decyzji? Przyjrzyj się temu ponownie.

Cokolwiek do Ciebie przyjdzie, pamiętaj, że pełnia to doskonały czas na obserwacje, nie na podejmowanie pochopnych decyzji. Notuj, rozmyślaj i słuchaj siebie. Później, gdy emocje już opadną będziesz mogła przyjrzeć się temu ponownie, na chłodno i z dystansem.

Rytuały i Praktyki dla Pełni Księżyca w Bliźniętach

Pełnia Księżyca w Bliźniętach to doskonały czas na rytuały i praktyki, które pomogą nam wykorzystać tę unikalną energię. Jednym z nich jest medytacja. Bliźnięta rządzą naszym umysłem i komunikacją, więc medytacja skupiona na tych aspektach może przynieść nam wiele korzyści. Możemy wybrać medytację oddechu, obserwować nasze myśli i emocje, a następnie je uwolnić. To pomoże osiągnąć stan spokoju i klarowności, który jest tak potrzebny w zabieganym świecie. Świetnym dodatkiem i uzupełnieniem medytacji będą naturalne kadzidełka, które pomogą ukoić nasze zmysły.

Innym rytuałem, który możemy wykonać podczas pełni Księżyca w Bliźniętach, jest pisanie. Bliźnięta są znakiem powietrza, co oznacza, że mają naturalną zdolność do wyrażania swoich myśli i uczuć. Możemy to wykorzystać, pisząc list do siebie, wyrażając swoje marzenia, cele i pragnienia. To nie tylko pomoże nam lepiej zrozumieć siebie, ale także skieruje naszą energię na realizację tych celów.

Również praktyka afirmacji będzie szczególnie skuteczna podczas tej pełni. Afirmacje to pozytywne stwierdzenia, które pomagają nam przyciągnąć to, czego pragniemy. Możemy je pisać, mówić na głos lub po prostu myśleć o nich. Ważne jest, aby były one skoncentrowane na tym, co chcemy osiągnąć, a nie na tym, czego nie chcemy.

Ta pełnia Księżyca to również doskonały czas na naukę i odkrywanie nowych rzeczy. Bliźnięta są znane ze swojej ciekawości i chęci do zdobywania wiedzy, więc możemy to wykorzystać, czytając książki, ucząc się nowego języka lub po prostu rozmawiając z innymi ludźmi i słuchając ich historii.

Na koniec, warto pamiętać, że pełnia Księżyca to czas, kiedy energia jest najmocniejsza. Dlatego ważne jest, aby podczas wykonywania tych rytuałów i praktyk skupić się na pozytywnych intencjach i otworzyć się na odbieranie dobrej energii. Pamiętajmy, że to, co wysyłamy w świat, do nas wraca.

Marketing Manager, uwielbia podróże, zwierzęta, zdrowe odżywianie, książki, poradniki, a od niedawna również jogę. Ciągle poszukuje wrażeń :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *