Nów księżyca w Rybach

Nów księżyca w Rybach – Dziś o godzinie 11:23 wejdziemy w nową fazę księżyca, która wiąże się bezpośrednio ze znakiem Ryb. Ryby jako ostatni znak zodiaku są symbolem zakończenia, a zarazem nowego początku. W jaki sposób ten nów może wpłynąć na Twoje życie? Jak w pełni wykorzystać jego energię?

Nów księżyca

Energia nowiu księżyca jest inna niż energia pełni. Nów księżyca to doskonały czas na snucie planów oraz marzenie. To początek nowego cyklu, symbolizujący odcięcie się od tego co stare, niepotrzebne i zrobienie miejsca na nowe, nieznane. Nów księżyca jest czystą kartą, którą możesz zapisać nowymi pomysłami i pragnieniami płynącymi prosto z Twojego serca.

W jaki sposób wykorzystać energię nowiu?

Mimo, iż od kilku dni możesz czuć się nieco rozbita, zagubiona lub rozdarta, właśnie wraz z nadejściem nowiu księżyca, wszystkie te dolegliwości odejdą w zapomnienie. Energia nowiu to nowy początek, warto zatem zostawić daleko za sobą to, co nie służy nam już od dłuższego czasu i zrobić miejsce na nowe. Nów charakteryzuje się wzmożoną intuicją, zatem wszystkie pomysły, które w tym okresie czasu przyjdą Ci do głowy mają ogromną szansę na realizację. Nie bagatelizuj ich! Bądź uważna i otwarta na nowe. Obserwuj swoje myśli i to jak się czujesz. Teraz właśnie jest doskonały czas na planowanie. Co możesz zrobić? Odpuść sobie dziś działanie. Pozostań w sferze marzeń:

  • Zrób mapę marzeń – czyli po prostu, na spokojnie zastanów się czego teraz pragniesz i spisz to na kartce. Nie myśl czy wypada, czy powinnaś. A dlaczego nie? Pamiętaj, aby osiągnąć swój cel, najpierw musisz go określić. To pierwszy krok w stronę spełnienia marzeń.
  • Zrelaksuj się – możesz włączyć ulubioną muzykę, położyć się na łóżku, przykryć kocem i wyobrazić sobie, że to o czym marzysz już się spełniło. Zwizualizuj to. Poczuj wdzięczność za wszystko co masz i podziękuj.
  • Przeżyj ten dzień najlepiej jak możesz – uśmiechaj się, tańcz, czytaj, oglądaj ulubione filmy i bądź uważna. Kto wie, może jakiś wspaniały pomysł właśnie dziś przyjdzie Ci do głowy?

Nów księżyca w Rybach

Każdy nów wiąże się z nadejściem nowego, świeżego spojrzenia, ale też każdy nów nacechowany jest inną energią – energią znaku zodiaku, z którym aktualnie się wiąże. Żywiołem Ryb jest oczywiście woda, więc nów ten będzie niósł oczyszczenie i ukojenie. Jeżeli od jakiegoś czasu towarzyszyły Ci nurtujące pytania, bądź też nie potrafiłaś zrozumieć pewnych rzeczy, teraz nadszedł czas, w którym otrzymasz odpowiedzi.

Ryby są związane z energią twórczą, energią kreacji, co wzmacnia i dopełnia działanie nowiu księżyca. Pamiętaj jednak, że marzenia to jedno, ale potrzebne są również chęci i odrobina samozaparcia by móc je później realizować. Księżyc w Rybach również uwrażliwia i wyzwala uczucie empatii. Możesz być teraz wyjątkowo podatna na to co płynie z zewnątrz. Empatia to cudowna cecha, jednak pamiętaj, aby nie pogrążyć się w smutku. Więcej dobrego zdziałasz emanując pozytywną energią i wyciągając pomocną dłoń do kogoś bliskiego. Jest to doskonały czas na wsłuchanie się w siebie.

Tak naprawdę od dawna już wiesz, czego w życiu pragniesz. Pora by do tego powrócić. Jeżeli coś Cię ogranicza lub też od jakiegoś czasu nie układa się po Twojej myśli, może nadszedł czas by odpuścić? Nie walcz z tym. Może ta nowa droga jest zdecydowanie lepsza, tylko jeszcze o tym nie wiesz?

Marketing Manager, uwielbia podróże, zwierzęta, zdrowe odżywianie, książki, poradniki, a od niedawna również jogę. Ciągle poszukuje wrażeń :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *