Pokaż mi - Marcel Moss

Marcel Moss
Marcel Moss

Kolejny bestseller twórcy  "Nie odpisuj" i "Nie patrz". Niebywałe połączenie thrillera i powieści erotycznej! Wciągająca, szokująca, a momentami niemoralna propozycja Marcela Mossa, obok której jego fani nie przejdą obojętnie.

Książka Pokaż mi - Marcel Moss

Książka przedstawia historię Łukasza , który na pierwszy rzut oka wiedzie spokojne i szczęśliwe życie u boku narzeczonej. Mężczyzna wydaje się być spełniony, ma dobrze płatną pracę oraz własne mieszkanie. Jednak za namową przyjaciela, który korzysta z tajemniczej aplikacji randkowej "Pokaż mi" i on postanawia zainstalować ją w swoim telefonie, Znudzony dotychczasowym, stabilnym życiem szybko angażuje się w grę.  Aplikacją włada Królowa i to o jej względy walczą uczestnicy, poprzez wykonywanie zadań, często erotycznych i absurdalnych. Główny bohater zaczyna mieć nie tylko problemy w pracy, ale także w życiu prywatnym. Powierniczką jego sekretów staje się tajemnicza Królowa, a mężczyzna przekonany jest, że tylko ona może go zrozumieć. Już wkrótce przez swoją naiwność zostanie uwikłany w przestępstwo.

"Prywatność nie istnieje. Nic się nie ukryje" to przesłanie, które widnieje na okładce książki tuż pod tytułem. Co w kontekście całej historii oznaczają te słowa? Oznaczają, że w sieci nikt z nas nie jest w 100%  bezpieczny. Połączenie powieści erotycznej z kryminałem porusza szereg istotnych w dzisiejszych czasach kwestii związanych z niebezpieczeństwem wycieku danych, inwigilacją, brakiem prywatności, a także stalkingiem. Historia przedstawiona przez Marcela Mossa ukazuje aktualne problemy, dotyczące każdego z nas. Problemy, które w dobie Internetu stają się coraz bardziej realne i rzeczywiste. Sytuacje, które kiedyś nie miałyby racji bytu, teraz są możliwe i prawdziwie niebezpieczne. Zastanawiałeś się kiedyś na co wyrażasz zgodę udostępniając swoje dane osobowe, akceptując klauzule prywatności i regulaminy? Ta książka sprawi, że następnym razem dwukrotnie się zastanowisz zanim klikniesz "tak" w swoim telefonie.

Avatar of Klaudia Okularczyk-Rasińska
Właścicielka salonu Glam Nails Studio, kochająca koty, motocykle, książki i medytację. Fascynuje się technikami ezoterycznymi.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *