ReTo “W Samo Południe Tour”

Aktualne
Magdalena Klosa

Wydarzenia53 5/5

RETO “W Samo Południe Tour”
RETO “W Samo Południe Tour” / fot. materiały prasowe

ReTo wydaje długo wyczekiwany przez fanów album i rusza w trasę koncertową! Członek Chillwagonu kazał czekać aż 3 lata na kolejny solowy materiał, ale nie zawiódł. Płyta “W Samo Południe” to dopracowany koncept, który przenosi słuchacza na Dziki Zachód XXI wieku. Jesienna trasa klubowa będzie najlepszą okazją do sprawdzenia jak nowe numery spisują się w wersjach koncertowych, w interakcji z ludźmi. Dlatego już dziś serdecznie zapraszamy na premierowy koncert w Krakowie, 9-ego grudnia w klubie Hol!

ReTo

ReTo – właściwie Igor Bugajczyk (ur. 23 kwietnia 1995r. w podwarszawskim Piastowie) – polski raper. Swoją karierę w internecie zaczynał w 2011 roku, aczkolwiek stał się rozpoznawalny dopiero w marcu 2015r. po wpuszczeniu do sieci utworu pt. “Minotaur”. W listopadzie 2017r. został wydany jego pierwszy debiutancki, a zarazem legalny album (nie mixtape) pt. “K R U K”. Raper koncertuje w całej Polsce, razem z przyjaciółmi, którymi są: Adrian (Hypeman), Kacper Homie oraz DJ Grucha. Wszystkich wymienił w singlu BLINDSQUA’. Artysta współpracował z takimi raperami jak: Borixon, Sitek, Solar, Białas, Quebonafide, Bedoes, WSRH czy PlanBe. ReTo w swojej twórczości kładzie nacisk na błyskotliwe teksty, wulgarne porównania, czy nawiązania do mitologii greckiej.

Bilety

MiastoMiejsceDataCenaBilety
KrakówKlub Muzyczny Hol09-12-2021od 60 PLNKup Bilet
PoznańKlub Próżność11-12-2021od 60 PLNKup Bilet
ToruńLizard King19-12-2021od 60 PLNKup Bilet
ReTo – Blask (prod. Raff J.R)

Dodatkowe informacje

Magdalena Klosa

Marketing Manager, uwielbia podróże, zwierzęta, zdrowe odżywianie, książki, poradniki, a od niedawna również jogę. Ciągle poszukuje wrażeń :)

Komentarze