Przejdź do głównej zawartości

Głowa Brain Dead Familia, król horror rapu w Polsce, jeden z najlepszych lirycznie i bezkompromisowych artystów na rodzimym rynku – czyli SŁOŃ, wraca na trasę promującą ostatnie solowe wydawnictwo „REDRUM”. Podczas koncertów będzie można usłyszeć repertuar wzbogacony o utwory z najnowszego, przekrojowego albumu ekipy BDF oraz klasyki z blisko piętnastoletniego dorobku poznańskiego rapera. Koncerty Słonia to niepowtarzalny miks charyzmy, wieloletniego doświadczenia i ciętego humoru. Koncert w Gdańsku odbędzie się 21 stycznia w klubie Parlament.

Słoń

Głowa Brain Dead Familia, król horror rapu w Polsce, jeden z najlepszych lirycznie i bezkompromisowych artystów na rodzimym rynku – czyli SŁOŃ, wraca na trasę promującą ostatnie solowe wydawnictwo “REDRUM”. Podczas koncertów będzie można usłyszeć repertuar wzbogacony o utwory z najnowszego, przekrojowego albumu ekipy BDF oraz klasyki z blisko piętnastoletniego dorobku poznańskiego rapera.

Bilety

MiastoMiejsceDataCenaBilety
GdańskKlub Muzyczny Parlament21-01-2022od 60 PLNNieaktualne
LublinKlub Dom Kultury12-02-2022od 60 PLNNieaktualne
KatowiceFabryka Porcelany, Scena P2318-02-2022od 60 PLNNieaktualne
Słoń, Opał, Floral Bugs, Profesor Smok, Mati Ważny, KODEIN, Chubeats – Posse Cut (BDF REPRESENT)
Słoń feat. Szpaku – Sicario | Prod. Gibbs (OFICJALNY TELEDYSK)

Dodatkowe informacje

Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.

Średnia ocena: 5 / 5. Liczba głosów: 1

Magdalena Klosa

Marketing Manager, uwielbia podróże, zwierzęta, zdrowe odżywianie, książki, poradniki, a od niedawna również jogę. Ciągle poszukuje wrażeń :)

Zostaw odpowiedź