Przejdź do głównej zawartości

Sebastian Rejent wyrusza w Trasę ze swoim pierwszym solowym materiałem. Voila. Dlaczego Voila? Bo ile można czekać. Oto on! Powitajcie go gromkimi brawami… A nie, czekajcie, najpierw musicie kupić bilety. To kupcie bilety, a następnie powitajcie go gromkimi brawami!

Sebastian Rejent

W Ameryce mądre komediowe głowy twierdzą, że potrzeba 10 lat na zostanie dobrym komikiem. U Sebastiana Rejenta na scenicznym zegarze wybiło 11 lat. Te same głowy mówią też, że pierwszy special stand-upowy można nagrać po dekadzie występowania. W Polsce nikt tym się nie przejmuje… Oprócz jednej osoby.

Bilety

MiastoMiejsceDataCenaBilety
Wodzisław ŚląskiRestauracja KAMARO10-12-2021od 40 PLNNieaktualne
WrocławVertigo Jazz Club & Restaurant13-12-2021od 40 PLNNieaktualne
LegionowoPoczytalnia14-12-2021od 40 PLNNieaktualne
RadomOśrodek Kultury i Sztuki RESURSA08-01-2022od 40 PLNNieaktualne
GrajewoSpółdzielcza 112-01-2022od 40 PLNNieaktualne
RybnikSzepty18-01-2022od 40 PLNNieaktualne
GliwiceCentrum Kultury Studenckiej MROWISKO19-01-2022od 40 PLNNieaktualne

Dodatkowe informacje 

  • Wydarzenie dla osób dorosłych!
  • Brak zgody na nagrywanie audio/video.
  • Osoby, które będą przeszkadzać podczas wydarzenia zostaną wyproszone. Bez zwrotu pieniędzy za bilet.  

SARS-CoV-2

Ze względu na zachowanie zasad bezpieczeństwa zgodnie z Wytycznymi dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce opracowanymi przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwo Rozwoju oraz Głównego Inspektora Sanitarnego, Uczestnik:

  • Kupując bilet online, oświadcza, że według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym;  
  • Zobowiązany jest do samodzielnego wyposażenia się w materiały ochrony osobistej mające służyć zasłanianiu ust i nosa. Osoby nieposiadające ww. materiałów nie będą wpuszczane na teren imprezy;  
  • Jeśli u Uczestnika imprezy wystąpią objawy choroby, nie wzięcia udziału w wydarzeniu i poinformowania o tym Organizatora.

Średnia ocena: 5 / 5. Liczba głosów: 2

Magdalena Klosa

Marketing Manager, uwielbia podróże, zwierzęta, zdrowe odżywianie, książki, poradniki, a od niedawna również jogę. Ciągle poszukuje wrażeń :)

Zostaw odpowiedź