Przejdź do głównej zawartości

Kaśka Sochacka rusza w trasę koncertową promującą jej debiutancki album „Ciche dni”, który ukazał się wiosną 2021 roku. Podczas minionego lata, Kaśka wspólnie z zespołem zagrała 30. koncertów, które zostały bardzo dobrze przyjęte przez publiczność. Była także gościem specjalnym podczas kilku koncertów Korteza w ramach Holiday Tour.

Kaśka Sochacka

Kaśka Sochacka to drobna blondynka z twardym kręgosłupem i niskim zachrypniętym głosem. Pochodzi z Pradeł. Jak większość dziewcząt urodzonych w latach 90-tych śpiewa od dziecka. W 2019 roku ukazała się debiutancka EPka Kaśki – „Wiśnia”. Pierwszym singlem była piosenka o tym samym tytule, która swoją premierę miała w audycji Piotra Stelmacha w radiowej Trójce. W styczniu 2020 roku na zaproszenie Piotra Stelmacha wystąpiła również podczas Offensywy De Luxe w Studiu im. Agnieszki Osieckiej w Polskim Radiu Trójka. W 2021 roku Kaśka wygrała organizowany przez Gazetę Wyborczą plebiscyt Sanki dla najciekawszych nowych twarzy w polskiej muzyce.

Bilety

MiastoMiejsceDataCenaBilety
RadzionkówCentrum Kultury Karolinka20-11-2021od 79 PLNNieaktualne
KobylnicaGminne Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy27-11-2021od 60 PLNNieaktualne
WarszawaScena Relax16-11-2021od 69 PLNNieaktualne
Kaśka Sochacka – Ciche dni

Średnia ocena: 5 / 5. Liczba głosów: 2

Magdalena Klosa

Marketing Manager, uwielbia podróże, zwierzęta, zdrowe odżywianie, książki, poradniki, a od niedawna również jogę. Ciągle poszukuje wrażeń :)

Zostaw odpowiedź