Przejdź do głównej zawartości

Kacper Ruciński ze swoim najnowszym programie pt. MOJITO VIRGIN! Pionier polskiej sceny stand-upowej przedstawi przed Wami swój najnowszy materiał.  Wrocław, Bełchatów, Łomianki – Musisz tam być!

Kacper Ruciński

Kacper Ruciński to młody, zdolny komik pochodzący z Malborka. W 2009 i 2010 roku zdobył nagrody na wszystkich festiwalach, na których się pojawił. Kacper wie, co chce powiedzieć i robi to w sprytny i inteligentny sposób. Ceniony zarówno w środowisku kabaretowym, jak i stand-upowym.

Support

  • Czarek Sikora
  • Śliwa

Bilety

MiastoMiejsceDataCenaBilety
WrocławAkademia Club07-09-2021od 50 PLNNieaktualne
BełchatówMiejskie Centrum Kultury Giganty Mocy08-09-2021od 50 PLNNieaktualne
ŁomiankiCentrum Kultury W Łomiankach28-09-2021od 50 PLNNieaktualne

Dodatkowe informacje

  • Wydarzenie dla widzów dorosłych.  
  • Na sali obowiązuje zakaz spożywania ze względu na reżim sanitarny.  
  • Wydarzenie odbędzie się na aktualnie obowiązujących zasadach, przy 75% zajętości sali, z dostępem do środków dezynfekujących. Uczestnik imprezy proszony jest o wyposażenie się w maseczkę. Kupujący bilet oświadcza, że nie jest na kwarantannie i nie ma objawów choroby oraz akceptuje klauzule dot. ochrony danych osobowych, umożliwiające Organizatorowi udostępnienie Głównemu Inspektoratowi Sanitarnemu i służbom porządkowym danych osobowych podanych przy zakupie biletów.

Inne programy

„MĘSKA SZATNIA”

„BANG”

Średnia ocena: 5 / 5. Liczba głosów: 1

Magdalena Klosa

Marketing Manager, uwielbia podróże, zwierzęta, zdrowe odżywianie, książki, poradniki, a od niedawna również jogę. Ciągle poszukuje wrażeń :)

Zostaw odpowiedź