Przejdź do głównej zawartości

Jeszcze w tym roku, mamy przyjemność zaprosić Wrocław, Lublin, Tychy, Chorzów na Stand-up Cezarego Jurkiewicza – „Krótkie spięcie”.

„Ten kto stanie się bestią wyzbywa się ciężaru bycia człowiekiem”

dr Gonzo.

Wściekłość, furia, wkurw, złość, gniew, szewska pasja, histeria albo po prostu egzystencja przykleja się do mojego umysłu niczym mucha do smarowidła. Ciężko znaleźć wewnętrzne zen szczególnie wtedy kiedy łyżka po jogurcie upadnie Ci na ziemię. Jeśli żyjemy w symulacji, to typ, który gra moją postacią uderzył za mocno w klawiaturę i kilka klawiszy wypadło. Nie jest łatwo być maszyną z mięsa szczególnie jak jesteś świadomy jej terminu ważności.

Cezary Jurkiewicz

Warszawski komik i jeden z założycieli Stand-up Polska. Zajmuje się Stand-upem od 2008 roku. Występował w Comedy Central, HBO i na TVNowskich rostach, w których również był scenarzystą. Autor specjali komediowych „Opcja jest tego typu” oraz „Nadwiślański Świt”, które można znaleźć na YT. Jego komedia pozostaje pod dużym wpływem amerykańskiego stand-upu i szkoły komediopisarstwa Second City, do której uczęszczał. „Krótkie Spięcie” „Ten kto stanie się bestią wyzbywa się ciężaru bycia człowiekiem” – dr Gonzo. Wściekłość, furia, wkurw, złość, gniew, szewska pasja, histeria albo po prostu egzystencja przykleja się do mojego umysłu niczym mucha do smarowidła. Ciężko znaleźć wewnętrzne zen szczególnie wtedy kiedy łyżka po jogurcie upadnie Ci na ziemię. Jeśli żyjemy w symulacji, to typ, który gra moją postacią uderzył za mocno w klawiaturę i kilka klawiszy wypadło. Nie jest łatwo być maszyną z mięsa szczególnie jak jesteś świadomy jej terminu ważności. 

Bilety

MiastoMiejsceDataCenaBilety
WrocławWędrówkiPub30-11-2021od 35 PLNNieaktualne
LublinKlub Studencki Kazik11-12-2021od 35 PLNNieaktualne
TychyTichauer Restaurant12-12-2021od 35 PLNNieaktualne
ChorzówSzuflada 1513-12-2021od 35 PLNNieaktualne
Cezary Jurkiewicz – Dżuma i uprzedzenie | Stand-up Polska

Dodatkowe informacje

  • Wydarzenie dla osób dorosłych!  
  • Brak zgody na nagrywanie audio/video.  
  • Osoby, które będą przeszkadzać podczas wydarzenia zostaną wyproszone. Bez zwrotu pieniędzy za bilet.  

Ze względu na zachowanie zasad bezpieczeństwa zgodnie z Wytycznymi dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce opracowanymi przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwo Rozwoju oraz Głównego Inspektora Sanitarnego, Uczestnik:  

  • Kupując bilet online, oświadcza, że według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym;  
  • Zobowiązany jest do samodzielnego wyposażenia się w materiały ochrony osobistej mające służyć zasłanianiu ust i nosa. Osoby nieposiadające ww. materiałów nie będą wpuszczane na teren imprezy;  
  • Jeśli u Uczestnika imprezy wystąpią objawy choroby, nie wzięcia udziału w wydarzeniu i poinformowania o tym Organizatora.

Średnia ocena: 5 / 5. Liczba głosów: 4

Magdalena Klosa

Marketing Manager, uwielbia podróże, zwierzęta, zdrowe odżywianie, książki, poradniki, a od niedawna również jogę. Ciągle poszukuje wrażeń :)

Zostaw odpowiedź