Przejdź do głównej zawartości

Już niedługo na stronie pojawi się nowa propozycja – „Gdy sen nie nadchodzi”. Czego możemy się spodziewać? Przypominamy, że od początku roku 2021 platforma Netflix wypuszcza NOWE oryginalne filmy co tydzień. Jeśli jeszcze nie widzieliście dotychczas udostępnionych produkcji, to koniecznie nadrabiajcie zaległości, ponieważ Netflix nie zwalnia i już przygotowuje kolejne świetne filmy dla swoich wiernych fanów.

Gdy sen nie nadchodzi

Fabuła

Lubisz filmy Sci-Fi? A może wolisz dramaty lub thrillery? Film łączy najlepsze cechy tych gatunków i umieszcza je w jednej opowieści. Będzie to produkcja z nutą grozy i fantastyki. Film dla widzów o mocniejszych nerwach oraz dla fanów wciągających i poruszających historii.
Tajemnicze zdarzenie sprawia, że na całym świecie wszystkie urządzenia elektroniczne przestają działać, a ludzie tracą zdolność zasypiania. Skutkiem braku snu jest rozdrażnienie, a także halucynacje, co prowadzi do ogólnego chaosu. Jedynym ratunkiem dla ludzkości jest Jill, a dokładniej córka kobiety. To w jej rękach spoczywa los całego świata. Czy Jill zdoła ocalić córkę i uratować świat, zanim ludzkość sama się wyeliminuje? Dowiesz się tego oglądając „Gdy sen nie nadchodzi”.

Obsada

Film „Gdy sen nie nadchodzi” to projekt reżysera Marka Raso. W roli głównej zobaczymy Gina Rodriguez znaną szerszej publiczności z tytułowej roli w serialu „Jane the Virgin”. Tym razem Gina wcieli się w postać Jill – kobietę dawniej pracującą w wojsku, która wciąż zmagającą się z demonami przeszłości. W pozostałych rolach wystąpią: Jennifer Jason Leigh, Barry Pepper, Finn Jones oraz Shamier Anderson.

Kiedy film „Gdy sen nie nadchodzi” pojawi się na platformie Netflix?

Na premierę musimy jeszcze chwilę zaczekać. Netflix zapowiada, że film „Gdy sen nie nadchodzi” trafi na platformę 9 czerwca. Przez ten czas nie pozostaje nam nic innego, jak nadrabiać filmowe i serialowe zaległości oraz czekać z niecierpliwością na premierę „Gdy sen nie nadchodzi”. Już teraz możecie zobaczyć zwiastun filmu dostępny na YouTube lub na oficjalnej stronie Netflixa.

Średnia ocena: 5 / 5. Liczba głosów: 5

Joanna Grzegorczyk

Copywriter z zamiłowania. Interesuje się modą, popkulturą, szeroko pojętą tematyką beauty oraz mocnymi thrillerami. Wolne chwile spędza na oglądaniu seriali, czytaniu książek i słuchaniu muzyki.

Zostaw odpowiedź