Przejdź do głównej zawartości

Film „Co widać i słychać” jest adaptacją doskonałej bestsellerowej powieści Elizabeth Brundage. Twórcami filmu są: Shari Springer Berman oraz Robert Pulcini, którzy stworzyli produkcje takie, jak „Cinema Verite” czy „Amerykański splendor”. Dzieło duetu będzie mroczną opowieścią, która z pewnością spodoba się fanom horrorów i filmów grozy. Czy „Co widać i słychać” będzie nowym hitem platformy Netflix? O tym przekonamy się już niebawem.

Co widać i słychać

Fabuła

Młode małżeństwo przenosi się z Manhattanu do zabytkowego miasteczka w dolinie Hudson. Po niedługim czasie kobieta odkrywa, że dom, w którym mieszka skrywa przerażające tajemnice. Bardziej zaskakujące okazuje się jednak, że mąż również ukrywa przed kobietą pewne fakty… Czy tajemnice męża staną się bardziej przerażające niż sekrety skrywane przez dom? Tego dowiesz się oglądając film „Co widać i słychać”.

Obsada filmu

Rolę Catherine Clare zagrała fenomenalna Amanda Seyfried znana wszystkim z filmów takich, jak „Mamma Mia”, „Dziewczyna w czerwonej pelerynie”, natomiast w rolę jej męża wcielił się niezastąpiony James Norton, znany m.in. z „Obywatel Jones”, czy „Wojna i pokój”. W pozostałych rolach wystąpili: Natalia Dyer, Rhea Seehorn, Alex Neustaedter, F. Murray Abraham, Karen Allen, Jack Gore, Kelcy Griffin i inni.

Kiedy „Co widać i słychać” trafi na platformę Netflix?

Już 29 kwietnia 2021 roku! To propozycja, obok której nie można przejść obojętnie. Mrożąca krew w żyłach opowieść sprawi, że włosy staną Wam dęba, wszystko to w wykonaniu niesamowicie zdolnych aktorów. Już teraz możecie zobaczyć zwiastun filmu dostępny na YouTube.

Średnia ocena: 5 / 5. Liczba głosów: 3

Joanna Grzegorczyk

Copywriter z zamiłowania. Interesuje się modą, popkulturą, szeroko pojętą tematyką beauty oraz mocnymi thrillerami. Wolne chwile spędza na oglądaniu seriali, czytaniu książek i słuchaniu muzyki.

Zostaw odpowiedź