Przejdź do głównej zawartości

Wielkimi krokami zbliża się kolejna Pełnia Księżyca. Śnieżny Księżyc pojawi się na niebie już 16.02.2022 o godzinie 17:59! Skąd ta nazwa, w jaki sposób to zjawisko wpłynie na nasze życie oraz jakich zdarzeń możemy się spodziewać? Sprawdzamy!

Księżyc w pełni

Już 16.02.2022 odczujemy oddziaływanie Pełni Księżyca, która tym razem będzie miała miejsce w znaku zodiakalnego Lwa. Jak każda Pełnia, również i ta wpłynie na nas w intensywny sposób, a zmiany oraz emocje, które przyniesie mogą nieźle namieszać. Podczas Pełni Księżyca energia sięga zenitu i przychodzi czas podsumowań, rozliczenie z podjętych decyzji, zdarzeń i działań. Zależnie od tego czy udało nam się spełnić nasze cele zaplanowane podczas nowiu, albo będziemy pełni energii, albo też rozgoryczeni lub bezsilni.

W trakcie Pełni wychodzą na jaw głęboko skrywane uczucia i emocje. Być może wydawało Ci się, że jesteś na właściwej drodze lub osiągnęłaś wszystko czego pragnęłaś, jednak w trakcie Pełni pojawia się bezpodstawny gniew, niezrozumiały lęk lub żal. Są to wskazówki do lepszego zrozumienia swoich pragnień, uczuć i marzeń. Może to, co wydaje Ci się Twoim celem, tak naprawdę nim nie jest? Może spełniasz cudze ambicje i oczekiwania? Jeśli pojawią się niezrozumiałe emocje, warto na nowo przewartościować swoje marzenia i zadać sobie pytanie czego tak naprawdę pragnie Twoje serce?

Oczywiście bez względu na to w jakim położeniu się znajdziesz, nie jest to nic stałego. Życie to ciągły rozwój i polega na stawianiu sobie nowych zamierzeń. Jeśli w ostatnim czasie powinęła Ci się noga i jedyne co teraz odczuwasz to gorycz porażki, nie przejmuj się! Ten czas jest dobry, by zaobserwować przyczyny takiego położenia i w przyszłości ich unikać. Jeśli jednak czujesz się świetnie i jesteś na fali – doceń to i podziękuj!

Księżyc w znaku Lwa

Żywiołem Lwa jest ogień, a dominującymi cechami: beztroska i zabawa, dlatego też Księżyc w znaku Lwa ukazuje nam nasze beztroskie pragnienia. Ten Księżyc namawia do życia bez ograniczeń, bez schematów i ustępstw. Lew to przygoda nieznająca niemożliwego. Wolność i swoboda. Podczas Księżyca w Lwie do głosu dojdzie serce, którego głos był dotychczas tłumiony przez zdrowy rozsądek. Ten znak dodaje nam odwagi do działania, namawia do wzięcia spraw w swoje ręce i postawienia wreszcie na swoim.

Pełnia Księżyca w znaku Lwa

To intensywna energia wyzwolenia, która będzie z nas głośno krzyczeć. Jeśli dotychczas tłumiłaś swoje pragnienia, teraz przygotuj się na ich intensywną manifestację. Uwaga! Może być naprawdę wybuchowo. Pamiętaj jednak, że emocjonalne, impulsywne i nieprzemyślane działanie nigdy nie przynosi nic dobrego. Jeśli emocje wezmą górę i będziesz miała ochotę wszystko wykrzyczeć, lepiej weź głęboki oddech, spisz swoje przemyślenia na kartce i wróć do nich, gdy ochłoniesz. Nie chodzi tutaj o tłumienia swojego prawdziwego JA, bowiem najprawdopodobniej to czego doświadczyłaś to sama prawda, jednak manifestowanie jej i decyzje, które przyniesie powinny być przemyślane i podjęte na 'chłodno’. Nie bój się tych emocji. Lew to odwaga, więc i Ty odważnie staw czoła temu co pojawiło się w Twoim sercu. Nie wahaj się, nie obawiaj, nie tłum tych emocji. Zaobserwuj czego pragniesz.

Śnieżny Księżyc

Dlaczego ten Księżyc jest nazywany Śnieżnym? Oczywiście ze względu na porę roku o jakiej ma miejsce. Luty to mroźny, zimowy miesiąc, często pełen śniegu i lodu. Mimo iż żywiołem Lwa jest ogień, ta Pełnia może wnieść w nasze życie niemałą zamieć, a nawet śnieżycę!

Jak najlepiej wykorzystać energię tej Pełni?

Pasja, twórczość i energia – to cechy Lwa. Wykorzystaj ten czas na kreatywność, beztroskę i zabawę. Może pojawi się nowa pasja, hobby albo cel. Idź w to! Jeśli cokolwiek teraz do Ciebie przyjdzie z pewnością dostarczy Ci mnóstwo przyjemności. Odnajdź w sobie dawno zapomniane, dziecinne marzenia. Co kiedyś sprawiało Ci radość? Może warto do tego wrócić, choć na chwilę? Pamiętaj, że życie toczy się tu i teraz. Nie rozmyślaj zbytnio o przyszłości i odkryj w sobie dawną zapomnianą, dziecinną radość!

Średnia ocena: 5 / 5. Liczba głosów: 7

Magdalena Klosa

Marketing Manager, uwielbia podróże, zwierzęta, zdrowe odżywianie, książki, poradniki, a od niedawna również jogę. Ciągle poszukuje wrażeń :)

Zostaw odpowiedź