Przejdź do głównej zawartości

8.08 to zdecydowanie wyjątkowa data. Co roku na przełomie lipca i sierpnia wkraczamy w niezwykle intensywny czas związany z wpływem energii bramy lwa. W tym roku otwarcie bramy lwa pokrywa się z fazą księżyca w nowiu, co wzmocni jej działanie. Czym jest brama lwa i w jaki sposób to zjawisko wpłynie na nasze samopoczucie? Przeczytajcie koniecznie!

Słońce w Lwie

Brama Lwa to zjawisko, w którym Słońce, Ziemia oraz najjaśniejsza gwiazda południowego nieba – Syriusz, znajdują się w specjalnym układzie. Ustawienie to umożliwia przepływ wyjątkowo silnej energii, która pomaga urzeczywistnić nasze głęboko skrywane pragnienia. Pod wpływem energii lwa jesteśmy w stanie zrealizować te cele, do których dążyliśmy już od dawna. 8.08 to dzień, w którym zaciera się granica dzieląca świat fizyczny od świata duchowego. Do czego jeszcze zachęca nas energia lwa? By spojrzeć w głąb siebie, poznać nasze prawdziwe potrzeby i pragnienia. Lew dąży do spełnienia naszego przeznaczenia, odnalezienia właściwej drogi, którą powinniśmy podążać.

brama lwa
brama Lwa

Liczba osiem w numerologii

W numerologii ósemka to najsilniejsza wibracja, energia nieskończoności – boskiego przepływu. Pod wpływem energii bramy lwa jesteśmy już od końca lipca, jednakże właśnie ta podwójna ósemka w kalendarzu wskazuje na najbardziej intensywny moment tego zjawiska. Ósmego sierpnia możemy doświadczyć kulminacji – otwarcia bramy lwa. Jest to czas oczyszczania, odnajdywania rozwiązań, a także odpowiedzi na pytania, które do tej pory wydawały się nielogiczne, wykraczające poza wszelkie schematy. Czas, w którym wszystko przyspiesza, nabiera tempa, a sprawy tak długo odkładane na później wreszcie znajdują swój finał.

Co to jest nów Księżyca?

W astronomii, jedna z faz Księżyca, w której Księżyc znajduje się między Słońcem a Ziemią, czyli jest w koniunkcji ze Słońcem patrząc z Ziemi. W tej pozycji cała strona Księżyca widoczna z Ziemi jest w cieniu, wobec czego Księżyc nie jest widoczny gołym okiem.

https://pl.wikipedia.org/wiki/N%C3%B3w

Nów księżyca to zawsze doskonały czas na marzenia i wizje. Daje nam zupełnie nowe możliwości, to miejsce na nowy rozdział życia. Tylko od nas zależy jakimi myślami zapełnimy tą przestrzeń. Jest to idealny moment na manifestację, nowy początek. Czas na zatrzymanie się i zastanowienie nad tym, w którą stronę chcemy zmierzać, jaki ma być kolejny krok, gdzie chcemy znaleźć się niebawem. Marzenia i wizje zasiane podczas nowiu mają wyjątkową moc, należy wówczas być pewnym tego o co prosimy. Sprawdź inne artykuły: Nów Księżyca w Bliźniętach i zaćmienie Słońca lub Nów księżyca w Rybach

Rytuały na otwarcie bramy lwa

Tego dnia warto snuć nowe plany, intencje i marzenia. Szczególnie podczas lustrzanych godzin: 10:10, 11:11, 12:12, itd., a także pracować z czakrą serca – energią miłości. Ważne by tego dnia myśli były pozytywne, a umysł otwarty i spokojny. 8.08 powinniśmy także być niezwykle uważni, dostrzegać sygnały i rejestrować pojawiające się myśli. Warto poświęcić czas na wyciszenie i medytację, pomocna może okazać się obserwacja oddechu oraz relaks. Tworzenie mapy marzeń to doskonały pomysł na czas nowiu. Panuje tutaj całkowita dowolność, ważne jednak by puścić wodze fantazji i dać się ponieść kreatywności. Wszystko czego potrzebujesz to kartka i kredki, farby, wycinki gazet lub po prostu długopis. Możesz malować, rysować, wycinać albo pisać. Określ wszystkie swoje marzenia i cele, a następnie przelej je na papier. By wzmocnić energię możesz zadbać o własną przestrzeń, włączyć nastrojową muzykę, zapalić świecę, bądź palo santo.

Link do nowego artykułu na temat Bramy Lwa: https://variance.pl/good-vibes/brama-lwa-magiczny-portal-08-08/

Średnia ocena: 4.9 / 5. Liczba głosów: 9

Magdalena Klosa

Marketing Manager, uwielbia podróże, zwierzęta, zdrowe odżywianie, książki, poradniki, a od niedawna również jogę. Ciągle poszukuje wrażeń :)

Zostaw odpowiedź